sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

Komentáře

Sparťanské setkání 2017

Redakce 15.01.2017 08:47

Před rokem jsme se sešli při příležitosti oslav šedesátých narozenin Honzy Bergra a jelikož se tento večírek nadmíru povedl, bylo nasnadě, že podobná setkávání by se mohla stát takovým pěkným pravidlem. A tak letos jsme si setkání s legendami Sparty zopákli.

Na konci minulého roku to bylo celkem našlapané a tak organizátoři zvolili tentokrát termín "novoroční" a opět se ukázalo, že když se do něčeho pustí sparťanští fanoušci, tak je z toho velmi vydařená a příjemná záležitost.

Hlavní osobou měl být opět Honza Berger, leč tuto sparťanskou legendu z největších bohužel na poslední možnou chvíli skolila viróza a sám z toho byl hodně smutný a velmi se omlouval, že nedorazí. Nevadí Honzo, hlavně se uzdrav a uvidíme se příště ;-) A snad i pak dorazí Tomáš Skuhravý, kterého nepustily pracovní povinnosti. Také se hodně těšil.Ale ani tyto drobné "lapálie" nijak nepokazili sparťanský večírek, protože ostatní dorazivší "hosté" nám připravili skvělý zážitek. Jako první dorazil Martin Frýdek, malý velký muž Sparty, člen týmu, který si v nultém ročníku Ligy mistrů vytíral "zadek" pomalu s celou Evropu v čele s Barcelonou. Hned vzápětí dorazilo jeho "dvojče" Horst Siegl, který s sebou přivezl neočekávaného hosta a to další obrovskou legendu Sparty, Jozefa Chovance. Má cenu k těmto dvoum něco dodávat? No a pak přikvačil možná nejočekávanější muž večera, čerstvý oslavenec, hráč, kterého v devadesátých letech milovala celá Letná a z kterého se obráncům Barcelony motají hlavy a nohy ještě teď - Lumír "Máňa" Mistr. Co si budeme povídat, bylo to zážitek ;-) Ve skvělé kondici, plný humoru, zážitků, historek, postřehů, vtipů atd. dokázal bavit společnost po celý dlouhý večer/noc. No a když jako poslední přijel Mára Kincl, slavný "Lazio kat", byla stolní společnost legend kompletní.

Člověk jako by se opět vrátil do těch slavných dob, které prožíval v mládí na nejen rozbouřené Letné, kdy Sparta byla opravdu železná a kdy její zvuk rezonoval tvrdě nejen v domácích luzích a hájích ale i po Evropě. Zvláště, když ke skvělému povídání byly pouštěny v tv kompilace z těchto bohatýrských dob, při jejichž sledování se leskly oči nejen přítomným fanouškům, ale i samotným hráčům. Věřme, že když ne stejná, tak aspoň podobná dominance zejména v domácí rybníčku nás v budoucnu ještě čeká, první kroky k tomu možná byly nastaveny, tak uvidíme, ale je to běh na delší trať a chce to hlavně spousta tvrdé práce.Vzpomínalo se nejen na slavná tažení a bitvy v Lize mistrů, ale i v domácích soutěžích, v reprezentacích, samozřejmě došlo i na spoustu "historek z natáčení", z nichž některé opravdu stály za to a určitě je lepší nechat je v "kabině" :-) Neopomenulo se ani logicky dění v současné Spartě a i když to někdy vypadá navenek, že je nějaké pnutí, mezi bývalými hráči a současnou Spartou, zdání klame. Samozřejmě každý má svůj vlastní pohled, ale nic není vůbec tak horké, jak se kolikrát prezentuje. A zejména mnozí "chytrolíni" na různých "anonymních" internetových žvanírnách by měli zkusit opustit pohodlí za momitorem a vyjít někdy mezi lidi, možná by se podivili, že spousta věcí je jinak ;-)

Byli jsme opět rádi, za pozvání na tuto skvělou akci, ze které, jak doufáme, se stane pěkná tradice, opravdu jsme si to užili. Velký dík patří lidem, kteří se toho chopili, kteří jsou aktivní a něco pro fanoušky dělají a nesedí jen na zadcích u kompů. Važme si těchto sparťanů, kteří ukazují, že rudé srdce mají na tom správném místě. A taky si važme našich legend. I když s nimi nemusíme kolikrát v něčem souhlasit, tak ony psaly historii Sparty na trávníků a navždy budou do její historie zapsání zlatým perem. A co bychom byli bez vlastní historie?Ještě jednou díky za vydařený večer s chlapci, kteří psali zlatou éru Sparty!

ACS!

Redakce

Fotogalerie

Setkání fans s legendami 2017

Příjemné posezení a pokec s chlapci, kteří psali zlatou éru Sparty
 

Diskuze k článku

Komentáře (1)

  Novinky na internetu
hrac

Stanciu Nicolae

známka:

6 2

zápasy: 2
góly: 1
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

6 0

zápasy: 1
góly: 30
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

5 9

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Frýdek Martin

známka:

5 7

zápasy: 2
góly: 3
ž. karty: 6
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

5 4

zápasy: 1
góly: 1
ž. karty: 1
č. karty: 0

1.  FVL  FVL  44

2.  Wega  Wega  43

3.  DAPDO  DAPDO  36

4.  Holous  Holous  33

5.  zbarda  zbarda  32

6.  velkámikinka  velkámikinka  31

7.  koste  koste  30

8.  Průcha  Průcha  28

8.  Celticgirl  Celticgirl  28

8.  maraml  maraml  28

11.  SpartanAdam  SpartanAdam  27

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama