sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

Co se děje

Nová éra futsalové Sparty právě začíná, přijď podpořit futsalisty i ty!

Redakce 04.09.2017 11:10

Fotbalové Sparta prochází momentálně velkou revolucí a podobně velké změny zažívá i ta futsalová, ve které se změnilo vlastně vše, počínaje managementem a konče příchodem hráčů, jež slibují velkou kvalitu a s jasným cílem - ziskem titulu. Povede se to? Uvidíme. A začíná se právě teď. Tak se přijďte podívat a zafandit.

Jednou z nejvýraznějších změn je příchod nového trenéra, kterým se stal Beni Simitči, jenž přichází z Benaga, kde působil nejen v roli hlavního kouče, ale celý klub byl pro něj vlastně takovou rodinnou záležitostí. Ale jak sám přiznává v rozhovoru, projekt v Benagu nejspíš dosáhl svého vrcholu a byl ten správný čas přijmout novou výzvu a když se ozvala Sparta, nebylo co řešit, zvláště když on sám je velký fanoušek té fotbalové (rozhovor s trenérem zde - Chceme dostat Spartu na pozice, kam patří.)

A s příchodem nového trenéra se samozřejmě daly čekat i velké změny v kádru Sparty. Hlavně díky jemu a jeho kontaktům se podařilo dostat do klubu opravdu zajímavá jména, namátkou brazilské hráče Cristiana da Silvu, Amadeua (reprezentujícího Azerbajdžán), Ricarda, Pimpolha, Španěle Marcela a Lucase, rakouského reprezentanta Steinwandter a další výborné hráče a pověstnou třešničkou na dortu byl příchod Wilde Gomese da Silvy, dvojnásobného mistra světa z Brazílie, který nastupoval třeba i za španělskou Barcelonu (více zde - Futsalová Sparta získala do svých řad megahvězdu Wildeho). Je opravdu na co se těšit. Soupiska prvního mužstva zde - A - tým.

Do realizačního týmu pak přibyla i další zajímavá jména, na masérské místo přišel polulární Tomáš Stránský, jenž až do lonské sezony působil u fotbalistů Sparty, do pozice marrketingového ředitele pak usedla sparťanská legenda Jaromír Blažek.

Futsalová Sparta chce do ochozů nalákat co nejvíce sparťanských fanoušků a navázat s nimi co největší kontakt, což angažováním obou sparťanských srdcařů jen dokumentuje. Navíc všichni majitelé permanentních vstupenek na fotbalovou Spartu budou mít na futsal vstup zdarma, stačí jen u vchodu předložit permici. Vstupné je jinak 60,- Kč, děti do 15 let zdarma.

Mohlo by se zdát, že tento nový koncept futsalové Sparty tak trochu připomíná ten fotbalový, ale už jen postava trenéra, jenž se v našem futsalovém prostředí pohybuje již mnoho let, ho odlišuje a tak věřme, že jeho ostrý start a začátky budou mnohem příznivější a úspěšnější, než se zatím jeví ve fotbale. Ale i tam to snad brzo přijde.

A o tom, jaký bude vstup do nové ligové sezony se můžeme přesvědčit už v úterý 5. září kdy Sparta přivítá na své domácí půdě mužstvo Interobalu Plzeň.

Tak dorazme naše futsalisty podpořit v co největším počtu a udělat jim tu správnou domácí kulisu. Permanentkáři mají vstup zdarma.

Utkání začíná v úterý 5. září 2017 ve 20:30 hodin v Aréně Sparta na Podvinném mlýně.

Informace o futsalové Spartě zde:

Web: www.sparta-futsal.cz

Facebook: FB - AC Sparta futsal

Twitter: twitter.com/ACSparta_Futsal

Instagram: www.instagram.com/acspartafutsal_cz

Youtube: AC Sparta futsal

Sparta je jen jedna!
Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

  Novinky na internetu
hrac

Stanciu Nicolae

známka:

6 2

zápasy: 2
góly: 1
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

6 0

zápasy: 1
góly: 30
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

5 9

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Frýdek Martin

známka:

5 7

zápasy: 2
góly: 3
ž. karty: 6
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

5 4

zápasy: 1
góly: 1
ž. karty: 1
č. karty: 0

1.  FVL  FVL  44

2.  Wega  Wega  43

3.  DAPDO  DAPDO  36

4.  Holous  Holous  33

5.  zbarda  zbarda  32

6.  velkámikinka  velkámikinka  31

7.  koste  koste  30

8.  Průcha  Průcha  28

8.  Celticgirl  Celticgirl  28

8.  maraml  maraml  28

11.  SpartanAdam  SpartanAdam  27

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama