sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej


Komentáře k článku:

Taková normální krize v klidné éře Daniela Křetínského


Po velkých očekáváních na nás znovu sedla krize a všeobecné rozčarování. Touhle první větou by v posledních letech mohlo začít mnoho podobných článků týkajících se Sparty. Proč se nejbohatší český klub, který má všechny předpoklady pro to, aby vládl českému fotbalu, nemůže dlouhodobě vymotat ze slepé uličky?

<< zpět na článek

Diskuze k článku

Přidej nový komentář

Je jasné, (komentář vložen 16.03.2017 17:34)

že se od léta začne s novou osobností ??? opravdu jasné ? Myslím, že jediný co je jasné je, že není jasné vůbec nic.

reagovat

re: Je jasné, (komentář vložen 16.03.2017 18:44)

Myslím, že vysloveně osobní angažovanost není nutná. Příkladů je mraky. Nakonec dneska se řídí efektivně firmy přes kontinenty. Je třeba, ale nastavit systém a strukturu řízení, stanovit cíle a kontrolovat, vyvozovat důsledky. Celý management musí být existenčné závislý na výsledcích, tak jako DK ve svém podnikání. Spoléhat se na kamarády je prostě naivita. Znám dobře případ H. Železného, kterého v době jeho největší slávy dovedl na mizinu jeho bratr. Nakonec ho z dluhů zachránilo město, když ty nedodělané nemovitosti odkoupilo a Honza se za to nechal ukazovat mezi dětmi jako pouťový medvěd. Bylo mi ho vlastně líto. V podnikání nemají kamarádi co dělat. Základní pravidlo zní. Zaměstnance si najímám proto, aby oni řešili moje problémy, ne aby to bylo naopak. Takové nepotřebuji, ani jim kupovat hračky pro jejich zábavu. Ve Spartě je to prozatím naopak. Myslel jsem, že Kotalík bude tvrdé číslo 2. Za tu dobu ale nepředvedl prakticky nic. Doufám, že se D. Křetinský konečně probudí.

reagovat

Volejme Dana k zodpovědnosti !!! (komentář vložen 16.03.2017 21:17)

Je až šokující, jak autor, ale i řada diskutujících v širokém spektru internetových diskusí, trefuje hřebíček přímo na hlavičku. Dokáže pojmenovat co Spartě nefunguje, kde jsou hmatatelné nedostatky a chyby. A zároveň (a to je prakticky nejcennější) dokážou i navrhnout řešení, která by měla zákonitě vést k nápravě. A zní to opravdu velmi rozumně. Nejsou to (pochopitelně né vždy) jen plácání dlaní do vody. A nejvíc šokující na tom všem je, že to nevědí ti, kdo s tím může něco udělat. Vlastně.... TEN, co s tím může něco udělat. Todiž majitel Dan Křetínský. Ti ostatní panáci ve vedení jsou totiž právě TI flákači, o kterých autor píše. A ti zájem pochopitelně v takto nastaveném prostředí ani nemají. Museli by totiž sami sebe připravit o fleky. A to by čekal je blázen! Myslím že je na čase přestat s voláním Hřebík, Konaté, Kotalík, Otava (nebo kdo ví, kdo ještě další) VEN, ale je na čase začít volat přímo Dana k zodpovědnosti. Sparta není jen jeho. Sparta je naše! A my sí jí dál kurvit nesmíme nechat!

reagovat

Patrik Schick (komentář vložen 17.03.2017 09:34)

Sice malinko odbočím i když i tento příklad je vlastně ukázkou nerozvážných až nesmyslných tahů vedení Sparty. Dnes ráno jsem si na internetu přečetl, že Inter Milán chce za Patrika Schicka Sampdorii Janov, kam Sparta Patrika v červenci 2016 podle mě nesmyslně prodala za údajně 4 miliony eur, vyplatit 25 milionů eur (asi 676 milionů korun !!!). Absolutně nechápu proč byl tento hráč takto brzo prodán aniž by dostal dostatečný prostor ukázat svůj talent, který dle jeho výsledků ze Serie A bezpochyby má? Pane Kotalíku a spol. PROČ ??!!

reagovat

re: Patrik Schick (komentář vložen 17.03.2017 13:45)

Tywoe, to už je moc...

reagovat

re: Patrik Schick (komentář vložen 20.03.2017 20:22)

Ono je to prosté. Schick měl v létě ve Spartě smlouvu už jen na rok a sám chtěl Itálii vyzkoušet. Pokud by ho nepustili, pravděpodobně by tu vydržel sice rok, ale pak by šel zadarmo. To je asi lepší ho prodat za takový balík, ne?

reagovat

Autor članku to popletl (komentář vložen 17.03.2017 13:01)

Internet a jeho diskusní fóra dávají příležitost kritizovat kohokoli, což je na první pohled lákavé. Spartě se nedaří, proč se nepustit do majitele. Křetínský je samozřejmě nejlákavější cíl. Bylo by však dobré, kdyby jeho kritici včetně autora tohoto článku zamysleli, jestli to, co napsali do počítače by mu dokázali říci do očí. Osobně to vidím tak, že existují dvě skupiny lidí. Jedna do Sparty peníze dává a jiní si z ní peníze berou. Majitel a fanoušci, platí vedení , trenéri a hráči přijímají. Pokud nejsou výsledky, kritika v musí jít především proti příjemcum. Je evidentní, že lidé, kteří nasou odpovědnost si s klubem dlouhodobě neví rady. A kupodivu žádný trest kromě vyhazivu trenéru nepřichází. Co přichází jsou kupodivu penize, nikoli málo peněz. Bez nich se fotbal dnes dělat nedá, co by byla Slavie bez peněz jsme sledovali pár let a pokud je dnes první tak za tím nic jiného než peníze nejsou, nevidím v Edenu génia na lavičce a v kádru až na dva hráče někoho, kdo by byl u nás za nirmální situace přínosný. Ale prachy tam fungují, málem fungovali i o tři stanice dál. Jenomže to by museli hráči Bohemians zasáhnout zařízení. Nepodařilo se a byla radost vidět jak se zhroutili na trávník, ani když sestoupí nebudou mit takový pocit zoufalství motivačni balík byl fuč. Nikdo za někoho góly nevstřelí, ani Křetínský za Spartu, ale pokud utáhne kohouty a dost lidí by to po čtení více takovýchto blábolu udělalo, tak deprese z Rostova a třetiho místa bude procházka ružovým sadem. Hlavní problém je vlidech, kteří jsou skvěle placeni, ale nesplní co měli.

reagovat

Kompetence byly před jarem nastaveny jasně (komentář vložen 17.03.2017 14:23)

mno a dál sem to nečetl...

reagovat

Přidej nový komentář

  Novinky na internetu
hrac

Stanciu Nicolae

známka:

6 2

zápasy: 2
góly: 1
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

6 0

zápasy: 1
góly: 30
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

5 9

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Frýdek Martin

známka:

5 7

zápasy: 2
góly: 3
ž. karty: 6
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

5 4

zápasy: 1
góly: 1
ž. karty: 1
č. karty: 0

1.  FVL  FVL  44

2.  Wega  Wega  43

3.  DAPDO  DAPDO  36

4.  Holous  Holous  33

5.  zbarda  zbarda  32

6.  velkámikinka  velkámikinka  31

7.  koste  koste  30

8.  Průcha  Průcha  28

8.  Celticgirl  Celticgirl  28

8.  maraml  maraml  28

11.  SpartanAdam  SpartanAdam  27

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama